درباره مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب

با پیشرفت تکنولوژی، اینترنت و شبکه های اجتماعی، مراکز فروش وسایل هوشمند و دیجیتال شاید از پیشروترین سرویس‌های این تکنولوژی به روز دنیا می باشند و روزانه بیش از پیش در میان مردم جایگاه خود را تثبیت می کنند. مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب  در تلاش است با ارائه اطلاعات فنی دقیق در خصوص محصولات دیجیتال اعم از سیستم های کامپیوتری، لپ تاپ، موبایل، تبلت و … ، و همچنین ساده تر کردن فرایند خرید با ارائه مشاوره رایگان و امکان مقایسه قیمت در مرکز خود از ساعت ها جستجو در میان فروشگاه های فیزیکی و یا مجازی با اجناس رنگارنگ مغازه‌ها، بی نیاز و خرید را برایشان تسهیل نمایند.

طبق آمار رسمی، روزانه بالغ بر ۳ میلیون نفر از مرکزی ترین میدان شهر تهران، میدان انقلاب تردد می نمایند. دسترسی به تمام نقاط تهران و مجاورت با مراکز مهم دانشگاهی آموزشی، فرهنگی و دولتی، آن را به قطب مهم کسب و کار در تهران و نامی آشنا در سایر شهرستان ها مبدل نموده است.

مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب

همگام با عصر ارتباطات

مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب واقع در ضلع شمال غربی میدان انقلاب، از طرف شرکت سرمایه گذار با هدف ایجاد مرکزیت در فعالیت های اقتصادی شاخه الکترونیک (موبایل و کامپیوتر) در مرکزی ترین حوزه اقتصادی شهر (میدان انقلاب) با امکانات و استانداردهای لازم، شامل: سیستم امنیتی پیشرفته، مدیریت کنترل مرکزی دوربین های مدار بسته، سیستم اطفاء حریق، امکانات صوتی و … احداث گردیده است.
مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب در طلایی ترین نقطه شهر تهران مفتخر به میزبانی برترین برندها و مدل ها در حوزه موبایل و کامپیوتر است. شرکت سرمایه گذار جهت ایجاد فضای مطمئن برای خرید مشتریان گرانقدر تلاش نموده از بین صدها متقاضی اجاره فروشگاه، افراد واجد شرایط و دارای تحصیلات عالیه و حسن شهرت در این زمینه را انتخاب نموده تا خدمات مناسب و ارزنده ای را به شما عزیزان ارائه نمایند و مدیریت مرکز در تحقق رضایت مشتریان عزیز نظارت دقیق بر عملکرد تمامی فروشگاه ها خواهد داشت.

ویژگی های بارز مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب

ویژگی هایی که این مرکز خرید را از سایر مراکز متمایز می کند

مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب در سال – – – – – فعالیت خود را با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و خدمات کامپیوتری و دیجیتال با برند های معروف دنیا آغاز کرده است.

در تمامی سال های فعالیت خود تلاش کرده ایم با آخرین تکنولوژی های روز دنيا همگام باشیم و از کادری خلاق و متخصص بهره مند شویم تا جدیدترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهیم.

شعار مرکز موبایل و کامپیوتر انقلاب همگام با عصر ارتباطات می باشد. این شعار سرلوحه خدمات ما بوده و در این راستا تلاش کرده ایم کالای اصل را برای مشتريان خود به ارمغان آوریم.

اعتبار ما ایجاد بهترين تجربه خريد برای مشتريان در محیطی آرام و شیک، صمیمی و ارزش مدار است.

در اين مسير رعايت سلامت روابط مالی و اقتصادی ضمن احترام به حقوق مشتریان يک اصل انكارناپذير برای ما محسوب می‌شود.

original

اصالت کالا

warranty

خدمات پس از فروش

guarantee

گارانتی معتبر